24 Nisan 2012

Five to Nine [e-mag]


Evde, yolda, işte, tatilde ya da boş vakitlerinde internette oyalanacak bir şeyler arayanların vazgeçilmezi olan fotoğraflar için takip edilebilecek yeni bir elektronik dergi ismi daha vermek istiyorum; Five to Nine.

Her sayısı; portre, müzik, siyah-beyaz, polaroid, kelimeler, nostalji, vs. gibi ayrı ayrı konulara ayrılan elektronik derginin pdf arşivine www.fivetoninemagazine.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Pdf dosyalarını ister bilgisayarınıza ister cep tel. ya da tablet benzeri mobil cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Dünyada her yerden her alandan fotoğrafların yer aldığı dergi bazen sizi alıp götürüyor, bazen de şaşırtıyor ama bunu yaparken de o acayip "başkalarının özel fotoğraflarına bakıyormuşsunuz duygusunu" kaybettirmiyor. 

Beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim, umarım siz de güzel vakit geçirirsiniz. (sitenin açılışındaki silik soluk büyük resmi fazla takmayın :) yukarıdaki zero, one, two, ... diye giden sayılara tıklayıp onları indirin)

e-mag konusu hakkında daha önce Kareli defter'de yazılanlara bakmak için

woof magazine
canvas
picame
revolutionart
design&life
moloko
kamerakunstmagazin
5klatek
p+m magazine
GizMag

linklerini kullanabilirsiniz. (en alttaki linkler ilk yazılanlar olduğu için e-mag, elektronik dergi, pdf vs. gibi şeyler hakkında daha geniş bilgiye onlar üzerinden daha rahat ulaşabilirsiniz.)